O stronie

Wstęp

W setną rocznicę rewolucji październikowej publikujemy stronę poświęconą zbrodniom komunistycznym - RedTerror (czerwony terror).

Prezentujemy fakty i liczby. Wkrótce pojawią się również zdjęcia, materiały filmowe oraz relacje i wspomnienia. To właśnie fakty świadczą dobitnie o zbrodniczym charakterze systemu totalitarnego, jakim był i w niektórych miejscach na świecie nadal jest komunizm.
Opinie, komentarze oraz publicystyka będą stanowić zdecydowaną mniejszość.

Chcemy aby prezentowana witryna stała się kompendium wiedzy na temat systemu komunistycznego we wszystkich krajach, na których zdążył odcisnąć swoje piętno.

W naszej pracy nad serwisem internetowym jesteśmy na początku drogi. Aby móc zaprezentować Państwu więcej materiałów, szczególnie multimedialnych oraz uczynić stronę wielojęzyczną potrzebujemy oprócz promocji również wsparcia finansowego.

Niech wiedza płynąca z portalu RedTerror.eu będzie ostrzeżeniem dla tych wszystkich, którzy z systemem komunistycznym się nie zetknęli ale też mocnym sygnałem przypominającym dla tych, którzy komunizm wspierają lub wspierali.

Co najważniejsze nie możemy zapominać o ofiarach. Tak licznych i tak często bezimiennych.

Precz z komuną !!!

Przemysław Miśkiewicz
Stowarzyszenie POKOLENIE

1867
"Capital"